Slack (7.x-1.7) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Fields
sk: Polia

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Color
sk: Farba

en: months
sk: mesiace

en: minutes
sk: minúty

en: Posts
sk: Príspevky

en: File types
sk: Typy súborov

en: years
sk: roky

en: Send message
sk: Poslať správu

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
