Slack (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Message
sr: Порука

en: Text
sr: Текст

en: Color
sr: Боја

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
