Slack (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Message
sv: Meddelande

en: Image
sv: Bild

en: hours
sv: timmar

en: days
sv: dagar

en: Fields
sv: Fält

en: General
sv: Allmän

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Color
sv: Färg

en: months
sv: månader

en: Channel
sv: Kanal

en: Image URL
sv: URL för bild

en: minutes
sv: minuter

en: Posts
sv: Inlägg

en: years
sv: år

en: Send message
sv: Skicka meddelande

en: About
sv: Om

en: Send a message
sv: Skicka ett meddelande

en: Uses
sv: Använder
