Slack (7.x-1.7) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Message
ta: செய்தி

en: Image
ta: படம்

en: Text
ta: உரை

en: General
ta: பொது

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Color
ta: நிறம்

en: months
ta: மாதங்கள்

en: Posts
ta: இடுகைகள்

en: Send message
ta: செய்தி அனுப்புக

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது
