Slack (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Message
tr: İleti

en: Image
tr: Resim

en: Text
tr: Metin

en: hours
tr: saat

en: days
tr: gün

en: Fields
tr: Alanlar

en: General
tr: Genel

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Color
tr: Renk

en: months
tr: ay

en: Channel
tr: Kanal

en: minutes
tr: dakika

en: Posts
tr: Gönderiler

en: File types
tr: Dosya türleri

en: years
tr: yıl

en: Send message
tr: İletiyi gönder

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım
