Slack (7.x-1.7) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Text
ast: Testu

en: General
ast: Xeneral

en: Configuration
ast: Configuración

en: Posts
ast: Artículos
