Slack (7.x-1.7) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Message
be: Паведамленне

en: Image
be: Малюнак

en: Text
be: Тэкст

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Fields
be: Палі

en: General
be: Агульны

en: Configuration
be: Налады

en: Color
be: Колер

en: Posts
be: Допісы

en: Send message
be: Адправіць паведамленне

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
