Slack (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Message
bn: বার্তা

en: Image
bn: ছবি

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: General
bn: সাধারণ

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Color
bn: রং

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
