Slack (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Image
bo: པར་རིས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: File types
bo: ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: Send message
bo: བརྡ་འཕྲིན་སྐུར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
