Slack (7.x-1.7) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Fields
cs: Pole

en: General
cs: Obecné

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Color
cs: Barvy

en: Channel
cs: Kanál

en: minutes
cs: minuty

en: Posts
cs: Příspěvků

en: years
cs: roky

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: About
cs: Popis

en: Send a message
cs: Poslat zprávu

en: Uses
cs: Použití
