Slack (7.x-1.7) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Message
cy: Neges

en: Image
cy: Delwedd

en: Text
cy: Testun

en: Fields
cy: Meysydd

en: General
cy: Cyffredinol

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Color
cy: Lliw

en: Posts
cy: Cofnodion
