Slack (7.x-1.7) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Message
da: Meddelelse

en: Image
da: Billede

en: Text
da: Tekst

en: hours
da: timer

en: days
da: dage

en: Fields
da: Felter

en: General
da: Generelt

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Color
da: Farve

en: minutes
da: minutter

en: Posts
da: Indlæg

en: File types
da: Filtyper

en: years
da: år

en: Send message
da: Send besked

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Icon type
da: Ikontype
