Slack (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Image
he: תמונה

en: Text
he: טקסט

en: days
he: ימים

en: Fields
he: שדות

en: General
he: כללי

en: Configuration
he: הגדרות

en: Color
he: צבע

en: Posts
he: הודעות

en: Send message
he: שלח

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
