Slack (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Snippets
hu: Részletek

en: Text
hu: Szöveg

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: Fields
hu: Mezők

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Color
hu: Szín

en: months
hu: hónap

en: Channel
hu: Csatorna

en: Image URL
hu: Kép webcím

en: minutes
hu: perc

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: File types
hu: Fájltípusok

en: years
hu: év

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: About
hu: Leírás

en: Send a message
hu: Egy üzenet küldése

en: Uses
hu: Használat

en: Icon URL
hu: Ikon webcím

en: Image files
hu: Képfájlok

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: Image link
hu: Képhivatkozás
