Slack (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Text
jv: Teks

en: Fields
jv: Field

en: General
jv: Umum

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Color
jv: Kelir

en: Posts
jv: Kiriman

en: Send message
jv: Kirim pesen

en: About
jv: Ngenani
