Slack (7.x-1.7) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Text
ka: ტექსტი

en: Fields
ka: ველები

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Color
ka: ფერი

en: Posts
ka: პოსტები
