Slack (7.x-1.7) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Text
kk: Текст

en: Fields
kk: Өрістер

en: General
kk: Басты

en: Color
kk: Түс

en: Posts
kk: Жазбалар
