Slack (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Snippets
kn: ಸ್ನಿಪ್ಪೆಟ್‍ಗಳು

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: minutes
kn: ನಿಮಿಷಗಳು

en: Posts
kn: ಪೋಸ್ಟ್ ಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
