Slack (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Username
lt: Nario vardas

en: Message
lt: Žinutė

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Text
lt: Tekstas

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Color
lt: Spalva

en: minutes
lt: minutės

en: Posts
lt: Įrašai

en: years
lt: metai

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
