Slack (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Color
ml: നിറം

en: Send message
ml: സന്ദേശം അയയ്ക്കുക

en: Uses
ml: ഉപയോഗങ്ങൾ
