Slack (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Message
mr: संदेश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text
mr: अक्षर

en: General
mr: साधारण

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Color
mr: रंग

en: months
mr: महिने

en: Posts
mr: प्रकाशन
