Slack (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Message
nl: Bericht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text
nl: Tekst

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Fields
nl: Velden

en: General
nl: Algemeen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Color
nl: Kleur

en: months
nl: maanden

en: Channel
nl: Kanaal

en: Image URL
nl: Afbeelding-URL

en: minutes
nl: minuten

en: Posts
nl: Berichten

en: File types
nl: Bestandstypen

en: years
nl: jaren

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Image files
nl: Afbeeldingsbestanden

en: Image link
nl: Afbeeldingslink
