Slack (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Message
oc: Messatge

en: Image
oc: Imatge

en: Text
oc: Tèxte

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Fields
oc: Camps

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Image URL
oc: URL de l'imatge

en: minutes
oc: minutas

en: Posts
oc: Contribucions

en: years
oc: ans

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
