Slack (7.x-1.7) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Text
pl: Tekst

en: hours
pl: godziny

en: days
pl: dni

en: Fields
pl: Pola

en: General
pl: Ogólne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Color
pl: Kolor

en: months
pl: miesiące

en: Channel
pl: Kanał

en: Image URL
pl: URL obrazka

en: minutes
pl: minuty

en: Posts
pl: Wpisy

en: File types
pl: Typy plików

en: years
pl: lata

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: About
pl: O stronie

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Uses
pl: Używa

en: Message title
pl: Tytuł wiadomości

en: Image files
pl: Pliki obrazków
