Slack (7.x-1.7) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Text
fa: متن

en: Fields
fa: میدانها

en: General
fa: عمومی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Color
fa: رنگ

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
