Slack (7.x-1.7) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Text
sl: Besedilo

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Color
sl: Barva

en: Posts
sl: Prispevki

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
