Slack (7.x-1.7) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Message
sq: Mesazhi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Posts
sq: Dërgime

en: About
sq: Informacione
