Slack (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Text
te: పాఠ్యం

en: days
te: రోజులు

en: General
te: సాధారణ

en: Color
te: రంగు

en: months
te: నెలలు

en: Posts
te: టపాలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
