Slack (7.x-1.7) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Text
ug: تېكىست

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Color
ug: رەڭ

en: Image URL
ug: سۈرەت ئادرېسى

en: Posts
ug: يازمىلار

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
