Clean Slate (7.x-2.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: List
gl: Lista

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Slate
gl: Lousa
