Clean Slate (7.x-2.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: File
ta: கோப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Slate
ta: சிலேட்
