Clean Slate (7.x-2.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: List
hi: सूची

en: File
hi: फ़ाइल

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Slate
hi: पटिया
