Clean Slate (7.x-2.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: List
pl: Lista

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Enable debug mode
pl: Włącz tryb debugowania

en: Slate
pl: Popielaty
