Clean Slate (7.x-2.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: List
sv: Lista

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Slate
sv: Skiffer
