Clean Slate (7.x-2.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: List
ar: لائحة

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Slate
ar: اللوح
