Clean Slate (7.x-2.0-alpha6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: File
km: ឯកសារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Slate
km: បញ្ជី​ឈ្មោះ​បេក្ខជន​បោះឆ្នោត
