Clean Slate (7.x-2.0-alpha6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: List
ku: لیستە

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Slate
ku: بەردەڕەش
