Slick Carousel (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Development
nn: Utvikling

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Link
nn: Lenke

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Default
nn: Standard

en: Fields
nn: Felt

en: Translate
nn: Omset
