Slick Carousel (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: - None -
af: - Geen -

en: Link
af: Skakel

en: Settings
af: Verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Translate
af: Vertaal
