Slick Carousel (7.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Development
fi: Kehitys

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Link
fi: Linkki

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Fields
fi: Kentät

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Rows
fi: Rivejä

en: Randomize
fi: Satunnaista

en: Fade
fi: Himmennä

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Grid
fi: Ruudukko

en: Skin
fi: Ulkoasu

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: About
fi: Tietoja

en: Translate
fi: Käännä

en: Speed
fi: Nopeus

en: Infinite
fi: Rajoittamaton

en: Uses
fi: Käyttää

en: Not installed.
fi: Ei ole asennettu.

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Classic
fi: Klassinen

en: Link field
fi: Linkkikenttä

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Colorbox image style
fi: Colorboxin kuvatyyli

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka

en: File view mode: @view_mode
fi: Tiedoston esitystapa: @view_mode

en: Fallback image style
fi: Varmistus-kuvatyyli

en: Responsive
fi: Responsiivinen

en: Breakpoint
fi: Keskeytyskohta

en: Picture mapping
fi: Kuvakartoitus

en: Thumbnail style
fi: Pikakuvakkeen tyyli
