Slick Carousel (7.x-2.0-beta1) - en to kn translation catalogue (20 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Self
kn: ಸ್ವತಃ

en: Element ID
kn: ಘಟಕ ಐಡಿ

en: Vertical
kn: ಲಂಬ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Rows
kn: ಅಡ್ಡಸಾಲುಗಳು

en: Automatic
kn: ಸ್ವಯಂಚಾಲಿತ

en: Split
kn: ಸ್ಪ್ಲಿಟ್

en: Accessibility
kn: ನಿಲುಕಣೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Arrows
kn: ಬಾಣಗಳು
