Slick Carousel (7.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: - None -
lt: - Joks -

en: Link
lt: Nuoroda

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Default
lt: Numatytasis

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Fields
lt: Laukeliai

en: General
lt: Bendras

en: Rows
lt: Eilutės

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Grid
lt: Tinklelis

en: About
lt: Apie

en: Translate
lt: Versti

en: Uses
lt: Naudoja

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Classic
lt: Klasikinis (-ė)

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Colorbox image style
lt: Colorbox paveiksliuko stilius
