Slick Carousel (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Development
mg: Fivoarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: - None -
mg: - Tsy misy -
