Slick Carousel (7.x-2.0-beta3) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Vertical
gu: ઊભું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: General
gu: સામાન્ય

en: Rows
gu: હરોળો

en: About
gu: વિશે

en: Translate
gu: ભાષાંતર

en: Uses
gu: ઉપયોગો

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
