Slick Carousel (7.x-2.0-beta3) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Fields
se: Giettit

en: About
se: Birra

en: Translate
se: Jorgal
