Slick Carousel (7.x-2.0-beta4) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Fields
hr: Polja

en: General
hr: Općenito

en: Rows
hr: Redovi

en: Randomize
hr: Nasumično

en: Automatic
hr: Automatski

en: Grid
hr: Mreža

en: About
hr: Opis

en: Translate
hr: Prevedi

en: Uses
hr: Uporaba

en: Not installed.
hr: Nije instaliran.

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)
