Slick Carousel (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (28 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Link
cs: Odkaz

en: Settings
cs: Nastavení

en: Default
cs: Výchozí

en: Vertical
cs: Svislý

en: Fields
cs: Pole

en: General
cs: Obecné

en: Rows
cs: Řádky

en: Randomize
cs: Náhodně přeskupit

en: Automatic
cs: Automatické

en: Grid
cs: Mřížka

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis

en: Translate
cs: Přeložit

en: Persistent
cs: Trvale

en: Uses
cs: Použití

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Alt
cs: Popisek (Alt)

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Wrapper class
cs: Obalovací třída

en: Responsive
cs: Responzivní
