Slick Carousel (7.x-2.0-rc1) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Default
os: Æнæивд
