Slick Carousel (7.x-2.0-rc1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
