Slick Carousel (7.x-2.0-rc2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -
